KONST / Litografier / Färglitografi 12732020
nr 1273 2020
Håkan Bull
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, "Rackarekrus". Signerad, numrerad 40/75. Motivet: 29x20 ca
Håkan Bull, svensk målare född 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:50:59
100 kr
200 kr